Harrojeni nusen Marina Vjollca, Besa Gashi shkëlqeu në dasmën e Getoar Selimit (Foto) – Lajmi.net
Harrojeni nusen Marina Vjollca, Besa Gashi shkëlqeu në dasmën e Getoar Selimit (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:40, 12 September 2017
Është një nga dasmat më të përfolura të këtij viti.

Reperi Getoar Selimi dhe tashmë bashkëshortja e tij Marina Vjollca dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë dhe padyshim që çifti i njohur ka zgjuar vëmendjen mediale për dukjen e tyre, shkruan lajmi.net

Por, ka qenë edhe dikush tjetër që ka rrezatuar plot bukuri në këtë dasmë.

Fjala është për ish Miss Kosova Besa Gashi. E veshur me një fustan të zi e të gjatë në formë rrjete, ajo mahniti të gjithë me bukurinë e saj.

Se shkëlqeu në këtë dasmë, ia konfirmuan edhe komentuesit në fotografitë që ajo hodhi në rrjetet sociale./Lajmi.net/

21740279_10159221143560177_1166612421891333915_n 21731318_10159221143250177_239263512952357079_n 21728171_10159221143270177_5950271901934217484_n 21752251_10159221143160177_543648059835914267_n

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO