“Harroj” publikohet nga Fero dhe Kida – Lajmi.net
“Harroj” publikohet nga Fero dhe Kida
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:16, 11 October 2017
Në një intervistë në emisionin ‘Mirage’, Kida tregoi se do vij në duet me Feron.

E sonte, dueti mes dyshës sapo u lansua, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor është prodhim i Zzapp&Chriss me tekst të vet reperit.

“Harroj” u finalizua edhe me klip nga Filmnation./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fero, Harroj, Kida

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy