Haradinaj takon strukturat e partisë nga disa komuna, flet edhe për zgjedhjet e brendshme – Lajmi.net
Haradinaj takon strukturat e partisë nga disa komuna, flet edhe për zgjedhjet e brendshme
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 19:16, 13 January 2018
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe kryeministri, Ramush Haradinaj sot ka pritur në takim strukturat e AAK-së nga disa komuna të Kosovës.

Postimi i plotë në Facebook:

Në takime të ndara me strukturat e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës të degëve të Prishtinës, Lipjanit, Kaçanikut, Podujevës, Mitrovicës, Vushtrrisë dhe të Pejës, i njoftova për dinamikat dhe prioritetet e Qeverisë.

Bashkëbiseduam edhe për procesin e zgjedhjeve të brendshme të partisë, të cilat i kam shpallur ditë më parë.

RH

Fjalët kyçe: Haradinaj, Partia, Strukturat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball