Haradinaj takoi kandidatët e AAK-së për deputetë – Lajmi.net
Haradinaj takoi kandidatët e AAK-së për deputetë
Autori: Lajmi.net Lajme 13:58, 10 June 2014

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka takuar sot të gjithë kandidatët e AAK-së për deputetë të Parlamentit të Kosovës, që garuan në zgjedhjet e 8 Qershorit.

Haradinaj ka thënë se besimi i dhënë nga qytetarët e Kosovës do të jetë obligim yni që të sillemi përgjegjshëm në secilin veprim tonin të mëtejmë, pas zgjedhjeve.

 Ai ka uruar të gjithë qytetarët e vendit për zgjedhjet, ndërsa ka falënderuar, gjithashtu, të gjithë ata që votuan për AAK-në, duke thënë se do ta çmojë e respektojë secilën votë të tyre.

“Ju siguroj se ne si Aleancë do të vazhdojmë të qëndrojmë fuqishëm në skenën tonë politike, duke përfaqësuar si gjithmonë vlerat e vërteta që janë ndërlidhura me shoqërinë dhe shtetin modern”.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy