Haradinaj propozon që ministrat të raportojnë në Kuvend për punën e tyre – Lajmi.net
Haradinaj propozon që ministrat të raportojnë në Kuvend për punën e tyre
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 16:25, 12 June 2018
Qeveria e Kosovës ka mbajtur sot mbledhjen e rradhës së saj.

Gjatë kësaj mbledhje, kryeministri Haradinaj ka propozuar që ministrat e Qeverisë së tij gjatë muajit korrik të dërgojnë një raport pune që nga marrja e mandatit të tyre, raporton lajmi.net.

Ai po ashtu ka theksuar se deputetët kanë mungesë të informacioneve për punën që po bëhet nga ministrant./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO