Haradinaj përballet me zjarrfikësit protestues, njëri e quan “hajn”, por ja si ia kthen ai /VIDEO – Lajmi.net
Haradinaj përballet me zjarrfikësit protestues, njëri e quan “hajn”, por ja si ia kthen ai /VIDEO
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 15:51, 12 July 2018
Kryeministri Ramush Haradinaj nuk ka kaluar mirë me zjarrfikësit, që po protestojnë para Qeverisë së Kosovës tash e disa orë.

Në shenjë zemërimi, njëri nga protestuesit nuk ka kursyer fjalorin, duke e quajtur Kryeministrin e Kosovës hajn.

Haradinaj tha se nuk i ka vjedhur askujt asgjë dhe me ton kërcënues i ka kërkuar të ketë kujdes, raporton Ekonomia Online.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO