Haradinaj me urim special për trajnerin Driton Kuka dhe xhudistet kosovare (FOTO) – Lajmi.net
Haradinaj me urim special për trajnerin Driton Kuka dhe xhudistet kosovare (FOTO)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikëSportTë tjera 20:27, 20 April 2017
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka uruar Majlinda Kelmendin dhe Nora Gjakovën.

Haradinaj i ka quajtur dy xhudistet pejane si krenaria e shqiptarëve.

Ai falënderoi edhe trajnerin Driton Kuka për dedikimin special, përcjellë “Lajmi.net”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Ramush Haradinaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball