Haradinaj mbledh Qeverinë – Lajmi.net
Haradinaj mbledh Qeverinë
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 9:47, 6 December 2018
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj do të mbledh sot kabinetin e tij qeveritar.

Qeveria do të mbaj mbledhjen e rregullt nga ora 15:00, thuhet në njoftim, përcjell lajmi.net.

Mbledhja e Haradinajt me ministra mbahet në objektin e Qeverisë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO