Haradinaj mban konferencë për media sonte në orën 22:00 në fshatin Shipitullë – Lajmi.net
Haradinaj mban konferencë për media sonte në orën 22:00 në fshatin Shipitullë
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 19:59, 13 September 2017

Pas arritjes së marrëveshjes me banorët e Shipitullës dhe Hades për shpronësimin e pronave në të cilat do të fillojë nxjerra e qymyrit, kryeministri Ramush Haradinaj sonte do të mbajë konferencë atje.

“Kryeministri Ramush Haradinaj mbanë konferencë për media te Mihja sipërfaqësore në fshatin Shipitullë. VENDI: Kosova B (Mihja sipërfaqësore, fshati Shipitullë). KOHA: 22:00”, thuhet në njoftimin e qeverisë. /Lajmi.net/

Lexoni edhe:

Haradinaj arrin marrëveshje me banorët e fshatrave Shipitullë dhe Hade

 

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball