Haradinaj i jep mbështetje Latifit: Më i vendosur se kurrë për fitoren e së dielës – Lajmi.net
Haradinaj i jep mbështetje Latifit: Më i vendosur se kurrë për fitoren e së dielës
Autori: Lajmi.net LajmeZgjedhjet Lokale 2017 16:26, 14 November 2017
Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj i ka dhënë përkrahje kandidatit të AAK-së për kryetar të Rahovecit, Smajl Latifi.

Ai ka takuar edhe të rinjtë e Rahovecit.

“Një rini e mrekullueshme në qytetin e punës dhe nderit, sot në Rahovec në përkrahje të Smajl Latifit. Më i vendosur se kurrë për fitoren e së dielës”, ka shkruar Haradinaj. /Lajmi.net/

daut1 daut2 daut4

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals