Haradinaj flet shkurt për sulmin ndaj Agron Mustafës: Po trajtohet seriozisht – Lajmi.net
Haradinaj flet shkurt për sulmin ndaj Agron Mustafës: Po trajtohet seriozisht
Autori: Lajmi.net LajmeNacionalePolitikë 16:21, 12 January 2018
Më në fund një zyrtar i lartë i shtetit flet për rrahjen brutale të drejtorit të Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa.

Kryeministri Ramush Haradinaj është pyetur sot për sulmin ndaj Mustafës nga dy policë të shtetit dhe heshtjen institucionale.

Ai tha se është duke u punuar nga institucionet përkatëse dhe se kjo çështje është duke u trajtuar nga organet përgjegjëse, shkruan lajmi.net.

Sipas tij, rasti i sulmit ndaj Mustafës është i ndjeshëm dhe se sulme të tilla nuk janë të mira.

Mustafa u rrah brutalisht në qendër të Prishtinës nga dy zyrtar të Policisë së Kosovës, ku njëri tashmë është suspenduar, por jo edhe Nazim Sahiti, shef i krimeve ekonomike në PK. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Agron Mustafa, Haradinaj, sulmi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master