Haradinaj: Ditën që ia nisi punës, lirisht thuani ‘’Bac u kry” – Lajmi.net
Haradinaj: Ditën që ia nisi punës, lirisht thuani ‘’Bac u kry”
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 21:33, 19 May 2017
Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj sot ka zhvilluar një takim me qytetarët e Vitisë.

 

Haradinaj u shpreh se do të punojë për Kosovën, pasi që sipas tij ata që e qeverisën vendin i thyen normat morale, transmeton lajmi.net

Madje ai ka thënë se ditën që do t’ia nis punës, qyetarët duhet të thonë “Bac u kry”.

“Atë ditë që ia nisi punës, lirisht mund të thuani, “Bac u kry”. Do ta bëjmë një Kosovë që i del zot atij që jeton dhe lind në këtë vend. Ata që e qeverisën këtë vend, i thyen krejt normat morale”- tha Haradinaj.

Në këtë takim ishin të pranishëm edhe një numër i kandidatëve për deputet të AAK-së. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: AAK, Ramush Hardinaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball