Hani këto ushqime që të mos keni rrudha në fytyrë – Lajmi.net
Hani këto ushqime që të mos keni rrudha në fytyrë
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 10:04, 7 March 2018
Shumë krema gjenden në treg që ndalojnë rrudhat në fytyrë, por kushtojnë shumë.

Një nutricioniste angleze ka zbuluar se çfarë duhet të hani në mënyrë që të mos keni probleme me rrudhat.

Lily Soutter tregon për “Daily Mail” ushqimet dhe pijet që u duhen të gjitha femrave.
Çaj jeshil
Vaj ulliri
Patate e ëmbël
Salmon
Kivi
Perime jeshile. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: fytyra, Rrudhat, Ushqimet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper