Hamilton – Vettel, ky e fitoi pol-pozicionin në Spanjë (FOTO) – Lajmi.net
Hamilton – Vettel, ky e fitoi pol-pozicionin në Spanjë (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 15:28, 13 May 2017
Lewis Hamilton mposhti Sebastian Vettelin në kualifikime për garën për Çmimin e Madh të Spanjës në Formula 1.

Rezultatet e plota: 

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Lewis Hamilton

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3