Halimi debuton me gol në Superligën e Danimarkës (VIDEO) – Lajmi.net
Halimi debuton me gol në Superligën e Danimarkës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:17, 16 July 2017
Besar Halimi e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën te skuadra e Danimarkës, Brondby.

22 vjeçari ka arritur të debutoi me gol, duke shënuar në fitoren 4:0 të skuadrës së tij, në ndeshjen hapëse të kampionat danez ndaj Midtjylland.

Halimi që në Danimarkë kaloi nga skuadra e Mainzit, shënoi në minutën e 62-të të ndeshjes.

Kujtojmë se Halimi ka humbur vendin në Përfaqësuesen e Kosovës, ku nuk është ftuar në ndeshjet e fundit, rikthimi i formës është lajm i mirë për të dhe trajnerin Albert Bunjaki./Lajmi.net/


Besar Halimi GOAL HD – Brondby 3-0 Midtjylland… by juniorrosenfeld

Fjalët kyçe: Besar Halimi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble