Habit modelja shqiptare: Hani vaginë, është vegjetariane – Lajmi.net
Habit modelja shqiptare: Hani vaginë, është vegjetariane
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:47, 7 December 2017
Ka fituar "Miss Shqipëria 2012" dhe "Miss Globe", kështu që me siguri të gjithë e njihni Niki Delijorgjin.

Niki prej vitesh jeton në Londër ku vazhdon modelingun.Modelja shqiptare është gjithashtu shumë aktive në rrjete sociale e me postimet e saj në Instastory shpeshherë ka treguar se është vegjetariane, por me foton e fundit i ka habitur ndjekësit e saj.

“Hani ***, është vegjetariane”, shkruhet në bluzën e Nikit. “Mishi është për p***”, ka lënë ajo mbishkrimin në postimin e fiksuar nga “intv.al”.

 

Fjalët kyçe: Niki Delijorgjin

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper