Habit këngëtarja e njohur, pyet fansat nëse i duhet t’i operojë hundën e buzët – Lajmi.net
Habit këngëtarja e njohur, pyet fansat nëse i duhet t’i operojë hundën e buzët
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:21, 16 April 2018
Operacionet plastike sot janë shndërruar në trend.

Shumë prej artistëve si vendorë ashtu edhe nga bota, kanë kryer më shumë se njën dërhyrje qoftë në fytyrë apo trup, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja Yllka Kuqi ka habitur të gjithë me veprimin e fundit, përmes rrjeteve sociale ka pyetur fansat nëse i nevojitet të bëjë ndonjë ndërhyrje.

“A ka nevoje mi pre hun(d)en apo mi fry buzen 🤔?!”, ka shkruar Yllka mbi fotografinë ku fokuson buzët dhe hundën.

Komentet nga ana e fansave ishin të shumta, që të gjithë e këshilluan atë që mos të ndërhyjë në fytyrë. /Lajmi.net/

A ka nevoje mi pre hun(d)en apo mi fry buzen 🤔?!

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO