Habit ish avokatja e famshme, bëhet prostitutë – Lajmi.net
Habit ish avokatja e famshme, bëhet prostitutë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBizTekste Këngësh Shqip 8:20, 11 October 2017
Një avokate braziliane është shprehur se më në fund ka gjetur një punë që bën për të. Një punë që asaj i jep kënaqësi dhe një pagë të mirë.

Gjithçka ndodhi pasi që avokatja është larguar nga profesioni i saj dhe ka filluar të punojë si një prostitutë.

Është kjo Claudia de Marchi, e cila i ka habitur të gjithë miqtë dhe klientët e saj vitin e  kaluar, kur papritur vendosi të lë pozicionin e saj në punë.

Fjalët kyçe: Claudia de Marchi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper