Guti: Dua ta shoh këtë futbollist në Real Madrid – Lajmi.net
Guti: Dua ta shoh këtë futbollist në Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:23, 13 February 2018
Guti dëshiron ta shehë ish yllin e Barcelonës duke luajtur për ekipin nga Santiago Bernabeu.

Guti ka ftuar Real Madridin ta transferojë sulmuesin e Paris Saint-Germain, Neymar.

Ish mesfushori i “Los Blancos” dëshiron ta shehë ish yllin e Barcelonës duke luajtur për ekipin nga Santiago Bernabeu.

“Neymar është ndryshe. Ai është në mesin e tre futbollistëve më të mirë në botë. Çfarë duam është t’i shohim më të mirët në botë. Pra, çfarë dua të shoh është Neymar dhe Ronaldo të veshur bardh”, ka thënë Guti. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Guti, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2