Gullash i shpejtë (Video) – Lajmi.net
Gullash i shpejtë (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 12:02, 22 August 2017
Përbërësit:

800 gr mish viçi

4 qepë

4 lugë pure domatesh

Vaj

Piper I kuq

1 lugë miell

2 lugë erëza të thata

Majdanoz

Kripë dhe piper i zi

Shikoni videon më poshtë për të parë si përgatitet hap pas hapi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: gullash i shpejte

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper