Guardiola përgjigjet në pyetjen nëse Man City mund ta fitojë Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Guardiola përgjigjet në pyetjen nëse Man City mund ta fitojë Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 23:49, 12 February 2018
Guardiola nuk e di nëse Manchester City mund të fitojë Ligën e Kampionëve, por ka paralajmëruar kundërshtarët se skuadra është shumë më e fortë se vitin e kaluar dhe se do të luftojë shumë për ta ngritur në qiell trofeun me vesh.

Manchester City, nesër (e martë) do të nis fazën e dytë të Ligës së Kampionëve, duke u përballur me Baselin e Zvicrës.

“Nuk e di (nëse do ta fitojmë Champions Leaguen). Synimi jonë është të bëjmë më mirë se sezonin e kaluar. Ekipi është shumë më efikas dhe duhet të jemi (nëse duam trofeun)”, deklaroi Guardiola.

“Baseli ka bërë paraqitje të mira në fazën e grupeve. Janë kundërshtar i mirë. Do të hasim vështirësi ndaj tyre”, shtoi Guardiola.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3