Guardiola me arsyetim qesharak për humbjen e Man Cityt nga Basel – Lajmi.net
Guardiola me arsyetim qesharak për humbjen e Man Cityt nga Basel
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:20, 8 March 2018
Pep Guardiola mbeti i pakënaqur nga paraqitja sulmuese e skuadrës në ndeshjen e kthimit në Etihad Stadium.

Pep Guardiola ka kritikuar ekipin e tij pas humbjes nga Basel me rezultat 2:1 në ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve.

Manchester City u kualifikua në çerekfinale me rezultat të përgjithshëm 5:2 por Guardiola mbeti i pakënaqur nga paraqitja sulmuese e skuadrës në ndeshjen e kthimit në Etihad Stadium.

“Ne harruam të sulmonim, kjo nuk guxon të na ndodh”, deklaroi Guardiola pas ndeshjes. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO