Guardiola: Këtë futbollist e dua në skuadër! – Lajmi.net
Guardiola: Këtë futbollist e dua në skuadër!
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:42, 14 September 2018
Ai i ka kërkuar kryesisë së klubit t'ia vazhdojë kontratën lojtarit.

Pep Guardiola ka vendosur për të ardhmen e Raheem Sterling.

Trajneri katalunas dëshiron ta mbajë në ekip anësorin, përcjellë “Lajmi.net”.

Guardiola është shprehur i kënaqur me Sterling, duke i kërkuar kryesisë së klubit t’ia vazhdojë kontratën.

Sterling është futur në 2 vitet e fundit të kontratës, andaj nëse rinovimi nuk vjen deri në verën e ardhshme, largimi i anglezit është shumë i mundshëm. /Lajmi.net/

Rezultate imazhesh për sterling

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO