Guardiola flet pas barazimit me Liverpoolin – Lajmi.net
Guardiola flet pas barazimit me Liverpoolin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:41, 19 March 2017
Pep Guardiola është deklaruar i kënaqur edhe me barazimin ndaj Liverpoolit.

Trajneri spanjoll pas barazimit 1:1 të skuadrës së tij me Liverpoolin, ka thënë se është i kënaqur me lojtarët e tij, pas atij eliminimi në Ligën e Kampionëve.

“Ne kemi kaluar në disa ditë të vështira, pasi u eliminuam nga Liga e Kampionëve. Ne ishim shumë të trishtuar, dhe kështu unë jam krenar me ekipin time”, deklaroi Guardiola, përcjell lajmi.net.

“Dy vite e dy muaj janë shumë në futboll. Kam ardhur këtu për tre vite, unë dëshiroj të qëndroj. Sezonin tjetër dua që të luajmë edhe më mirë”.

“Sot ne krijuam shumë raste të qarta, më shumë se Liverpooli, por thjeshtë nuk mundem të shënojmë”./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble