Guardin ka një mesazh për tifozët e Interit – Lajmi.net
Guardin ka një mesazh për tifozët e Interit
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:03, 8 February 2018
Fredy Guarin ka kujtime të bukura nga ish skuadra e tij dhe ka shfaqur gatishmëri të rikthehet nga Shanghai Shenhua.

Fredy Guarin është i gatshëm të rikthehet në Inter.

Mesfushori kolumbian ka kujtime të bukura nga ish skuadra e tij dhe ka shfaqur gatishmëri të rikthehet nga Shanghai Shenhua.

“Inter është familja ime, më ktheni në shtëpi”, deklaroi Guarin për “Gazzetta dello Sport”, përcjell “lajmi.net”.

“Jam i gatshëm të kthehem në klub edhe për një çerek të rrogës. Më mungon Italia dhe Interi por nuk pendohem nga zgjidhja që kam bërë”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fredy Guarin, Inter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble