Gruaja vendos të shet implantet e gjirit në eBay, çmimi 500 euro (Foto) – Lajmi.net
Gruaja vendos të shet implantet e gjirit në eBay, çmimi 500 euro (Foto)
Autori: Lajmi.net FunLifestyle 12:58, 20 April 2017
Një grua ka vendosur të shet implantet e gjirit ose shtesat e vendosura për të rritur gjirin

Gemma një grua, e cila më herët kishte vendosur këto implante, duket se tashmë ka vendosurqë t’i heq ato dhe këtë e ka bërë duke i vendosur ato në shitje online në internet, shkruan Daily Mail, trasnmeton lajmi.net.

Ajo ka vendosur çmimin këtyre implantëve, ato kushtojnë 500 euro.
Këto implante ajo i ka mbajtur për shtatë vite. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Implantet e gjoksit

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy