Gruaja që humbi 65 kg, shmangu 4 ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë (FOTO) – Lajmi.net
Gruaja që humbi 65 kg, shmangu 4 ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë (FOTO)
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 1:09, 18 July 2017
Casey Gemmell, një grua nga Australia ka humbur 65 kilogramë, duke mos konsumuar katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë.

Ajo ka thënë se ka ndaluar së konsumuari djathë, makarona, bukë dhe pije të gazuara.

Para se të mos konsumonte këto ushqime ajo peshonte 135 kilogramë. Fotografitë e saj, ku dallohet se si është transformuar janë me të vërtetë frymëzuese.

Transformimi i trupit të saj po bën bujë në të gjithë botën. Madje, Casey ka filluar të japë rekomandime rreth humbjes së peshës.

 

Fjalët kyçe: gruaja, Pesha

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy