Gruaja që ha qenin (Video) – Lajmi.net
Gruaja që ha qenin (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:17, 7 August 2017
Një grua në Toronto është xhiruar duke dhunuar qenin e saj në metro.

Në videon gati 3 minuta të gjatë, shihet gruaja bjonde që godet dhe madje kafshon qenin e saj. Ajo dëgjohet t’i thotë: “Mjaft tani, më dëgjon?”

Personat në metro dëgjohen duke i kërkuar gruas që të mos e godasë më qenin, por ajo ia kthen me të keq.

“Kush je ti? Për çfarë dreqin po flet”, thotë gruaja.

Personi që ka xhiruar videon shpjegon se metroja ndaloi dhe 3 punonjës të saj e shoqëruan gruan jashtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dhuna, gruaja, Qeni

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master