Gruaja kap burrin të zhveshur mbi dashnoren, e tmerron para të gjithëve (Video +18) – Lajmi.net
Gruaja kap burrin të zhveshur mbi dashnoren, e tmerron para të gjithëve (Video +18)
Autori: Lajmi.net FunLifestyleLoveSex 19:50, 6 May 2017
Rastet e tradhtisë janë nga më të shumtat, por kjo grua ka qenë gati të lejë mendtë e kokës në momentin që ka kapur burrin e saj në pozicionin më të keq të mundshëm me një tjetër femër.

Çifti i dashnorëve kanë qenë të zhveshur dhe njëri mbi tjetrin duke kryer marrëdhënie seksuale në një ambient të madh.

Nuk mund të themi nëse ka qenë shtëpia e çiftit apo ambient lokali/hoteli, por reagimi i gruas italiane është mëse normal në një situatë të tillë.

Ajo shan keq bashkëshortin e saj, i cili mundohet të mbulohet e të vishet, ndërsa dashnoren e tij e quan të përdalë.

Gjithçka është filmuar nga një person i tretë, i cili është i afërt me çiftin, pasi dallohet që ka komunikim të lirshëm me gruan e dëmtuar. Shikoni vetë skenën e mëposhtme për të kuptuar degjenerimin.

Fjalët kyçe: burri, gruaja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble