Gruaja godet dhe kafshon qenin e saj në tren, reagojnë udhëtarët (Video) – Lajmi.net
Gruaja godet dhe kafshon qenin e saj në tren, reagojnë udhëtarët (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 14:51, 6 August 2017
Roxy Huang nga Toronto e Kanadasë ishte duke udhëtuar me tren kur e pa një grua që sillej dhunshëm me qenin e saj.

Derisa e godiste dhe e kafshonte gjatë tërë kohës, ajo kundërshtoi se po bënte diçka të keqe, kur të pranishmit intervenuan ta ndalonin, transmeton Telegrafi.

“Më falni kush jeni ju, për çfarë po flisni”, ka thënë ajo, sikur asgjë të mos ketë ndodhur.

Pamjet që mund t’i shihni më poshtë, janë shpërndarë në internet nga mbrojtësit e të drejtave të kafshëve, në përpjekje që të ndalohet dhuna ndaj tyre. /Telegrafi/

Fjalët kyçe: gruaja, Kafshim, Qeni, Tren

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals