Gruaja e tradhtoi, ai e rrahu në rrugë para vajzës – Lajmi.net
Gruaja e tradhtoi, ai e rrahu në rrugë para vajzës
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 18:51, 8 October 2017
Një video tronditëse ka dalë në internet, në të cilën shihet një burrë duke e rrahur brutalisht gruan e tij në mes të një rruge të zënë në Kinë – dhe para fëmijëve.

Incidenti ndodhi në Chengdu, Kinë. Videoja shfaqë një vajzë të vogël duke qarë, përderisa një burrë rrahë brutalisht një grua në rrugë.

Sipas raporteve të mediave lokale atje, burri e rrahu gruan e tij për shkak të akuzave se ajo e kishte tradhtuar atë, transmeton Gazeta Express.

Kalimtarët e rastit shihen në video duke u përpjekur për ta ndaluar atë.

Fjalët kyçe: tradhti

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals