Gruaja e Contes qanë në Stamford Bridge, arsyeja interesante (FOTO) – Lajmi.net
Gruaja e Contes qanë në Stamford Bridge, arsyeja interesante (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 23:56, 15 May 2017
Kjo është e mira e futbollit.

Tifozët e Chelsea në ‘Stamford Bridge’ në ndeshjen ndaj Watfordit, kanë bërë me lot gruan e trajnerit Antonio Conte.

Antonio Conte ka bërë punë të madhe në vitin e parë te Chelsea, duke arritur menjëherë titullin e kampionit.

Derisa të gjithë tifozët në stadiumin po thërrisnin emrin e Contes, gruaja e tij nuk ka mundur të përmbahet, duke filluar të qajë./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Chelsea

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2