Gruaja bëri një truk, bashkëshorti mendoi se bëri magji (Video) – Lajmi.net
Gruaja bëri një truk, bashkëshorti mendoi se bëri magji (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 20:25, 29 April 2017
Kjo grua di si të luajë mirë me gjërat e thjeshta, duke i shndërruar ato në të mëdha, përmes ''magjisë.''

Kjo gjyshe ka mbushur një shishe me ujë, si dhe ka lëshuar fshehtazi kamerën, që të filmojë atë që do t’i bënte bashkëshortit të saj, shkruan lajmi.net

Mbuloi shishen të mbushur me ujë me një peshqir, pastaj tha diçka, duke e shtyrë burrin që t’i përsëritë fjalët e saj, pa ndonjë kuptim por që ishte një mashtrim i bukur.

Më pas, hoqi peshqirin, shikoi brenda shishes dhe më pas i tha burrit se në momentin që do të shikonte, do të shishja me ujë do të zbrazej.

Ai mendoi se ishte e vërtetë, prandaj uli kokën, ndërsa në atë moment gruaja e tij e shtypi shishen me ujë, duke i rënë kështu në fytyrë plakut. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bashkëshorti, gruaja, Truk

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball