Gruaja australiane lind fëmijën më të madh në vend, pesha e tij do t’iu shokoj – Lajmi.net
Gruaja australiane lind fëmijën më të madh në vend, pesha e tij do t’iu shokoj
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyleShëndeti 20:04, 21 July 2017
Një grua nga Melbourni i Australisë po merr vëmendjen e mbarë botës, pasi lindi foshnjen më të madhe në vend, me peshë prej 6 kilogram pa epidural.

Natashia Corrigan mirëpritit Brian Jr. në 24 Janar të këtij viti.

Gruaja gjithashtu ka lindur dy vajza të tjera më parë, të cilat peshojnë 3.2 kilogram dhe 0.34 kilogram

Bebja lindi në javën e 40-të, përmes një lindje natyrale.

Corrigan tha:” Nuk e kam ëndërruar kurrë një fëmijë aq të madh.”/Gazeta Shneta/

Rezultate imazhesh për natashia corrigan

Rezultate imazhesh për natashia corrigan

Rezultate imazhesh për natashia corrigan

Fjalët kyçe: fëmija, gruaja australiane, Pesha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion