Grosskreutz u rrah në rrugë, tani i ndodh edhe një e keqe (FOTO) – Lajmi.net
Grosskreutz u rrah në rrugë, tani i ndodh edhe një e keqe (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 13:45, 3 March 2017
Kevin Grosskreutz ka marrë edhe një lajm të keq.

Kevin Grosskreutz është shkarkuar nga Stuttgart vetëm disa ditë pasi përfundoi në spital pas një sulmi fizik në rrugë.

Grosskreutz mbeti me lëndime serioze në kokë pas një incidenti në një klub nate në qytetin gjerman, përcjell “lajmi.net”.

Mbrojtësi i cili ishte pjesë e ekipit të Gjermanisë që triumfoi në Kampionatin botëror 2014, e lëndoi rëndë kokën pas rrëzimit në tokë kur ishte sulmuar nga katër persona.

Tani, ai duhet të fillojë kërkimin për një skuadër të re pas largimit nga Stuttgart. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6    

Fjalët kyçe: Kevin Grosskreutz, Stuttgart

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3