Gropë e madhe në një rrugë në Fushë Kosovë – Lajmi.net
Gropë e madhe në një rrugë në Fushë Kosovë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 9:30, 2 June 2018
Qyteti i Fushë Kosovës është mbushur me gropa.

Gropat nëpër rrugët e Fushë Kosovës po u sjellin telashe ngasëseve të veturave, shkruan lajmi.net.

Qytetarët po kërkojnë që që paku të riparohet një e tillë që është më urgjente në mes rrugëve “Zahir Pajaziti” dhe “Pjeter Budi”.

Pos që është bërë kërkesë në Komunë, qytetarët kanë shprehë pakënaqësi edhe në platformën ndreqe.com. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO