Gropa e rrezikshme në Grashticë të Prishtinës (Foto) – Lajmi.net
Gropa e rrezikshme në Grashticë të Prishtinës (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 16:07, 28 April 2018
Edhe pse Komuna e Prishtinës ka filluar ti mbulojë gropat, atyre nuk po u shihet fundi.

Një gropë shumë e rrezikshme, e cila po rrezikon automjetet është shfaqur përballë xhamisë te bunari i Hajratit në Grashticë, shkruan lajmi.net.

Në fakt, gropa ka dalë si pasojë e mungesës së kapakut të pusetës.

Të përcjell së bashku më një fotografi, rastin në platformën ndreqe.com e ka raportuar një qytetarë gjatë ditës së sotme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO