Grimeri i Kylie Jenner kapet ‘mat’ në Prishtinë me këngëtaren e njohur – Lajmi.net
Grimeri i Kylie Jenner kapet ‘mat’ në Prishtinë me këngëtaren e njohur
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:24, 12 October 2017
Grimeri i Kylie Jenner Ariel Tejada po vazhdon qëndrimin në Kosovë.

Ai sot është kapur ‘mat’ në një kafiteri, i shoqëruar nga një këngëtare kosovare, shkruan lajmi.net

Fjala është për Beatrix Ramosaj e cila po e shëtitë Arielin nëpër Prishtinë.

Kujtojmë që Ariel njihet për shoqërinë me familjet Ramosaj dhe Hadërgjonaj, madje është folur edhe për një lidhje me një nga vajzat./Lajmi.net/

screenshot_1

Fjalët kyçe: Ariel, beatrix, Kylie

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals