Griezmann zhbllokon finalen e madhe të Ligës së Evropës – Lajmi.net
Griezmann zhbllokon finalen e madhe të Ligës së Evropës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:14, 16 May 2018
.

Atletico Madrid ka zhbllokuar finalen ndaj Marseille.

Golin e ka realizuar Antoine Griezmann.

Ai shënoi pas gabimit të mbrojtjes vendëse. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO