Griezmann “shtang” Barcelonën: Shpresoj të fitojë edhe më shumë tituj me Atleticon – Lajmi.net
Griezmann “shtang” Barcelonën: Shpresoj të fitojë edhe më shumë tituj me Atleticon
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:53, 16 May 2018
Griezmann pret edhe shumë tituj me Atleticon.

Antoine Griezmann ka folur pas triumfit në finalen e Kupës së Evropës.

Francezi deklaroi që kundërshtari ishte shumë i fortë, përcjellë “Lajmi.net”.

“Jam larguar nga shtëpia kur isha 14 vjeç sepse doja një vend ku të fitoja më shumë trofe. Kjo është kupa e dytë dhe me Atleticon dhe shpresoj të vijnë akoma më shumë”, deklaroi Griezmann.

“Marseille ishte një ekip shumë ofensiv, por ne bëmë detyrën tonë dhe u mbrojtëm mirë”.

“Ne shfrytëzuam më së miri gabimet e tyre. Këtë paraqitje në fushë e kam arritur vetëm me besim, dhe me gjakftohtësi”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO