Griezmann shënon gol të “çmendur” (VIDEO) – Lajmi.net
Griezmann shënon gol të “çmendur” (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 17:49, 19 March 2017
Antonio Griezmann ka shënuar super-gol për të dyfishuar epërsinë e Atletico Madridit ndaj Sevillas.


Antoine Griezmann Goal HD – Atletico Madrid 2-0… by Livee1Goals

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Antoine Griezman

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2