Griezmann ka një lajm të mirë për Barcelonën – Lajmi.net
Griezmann ka një lajm të mirë për Barcelonën
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:32, 12 March 2018
Antonio Griezmann dëshiron t’i bashkohet Barcelonës në sezonin e ardhshëm.

Lajmi është bërë i ditur nga ‘Le10Sport’, e cila në një lajm ekskluziv thotë se Griezmann dëshiron të ruaj marrëveshjen që ka me Barcelonën, duke refuzuar ofertën për rinovim nga Atletico Madrid.

Francezi që po kalon momentin më të mirë të sezoni, ku në 13 ndeshjet e fundit ka shënuar 13 gola, ka klauzolë prej 100 milionë euro, dhe kjo ka bërë që të tërheq interesimin e klubeve të mëdha si Manchester United, Barcelona dhe Real Madrid.

Por, sipas ‘Le10Sport’, Griezmann nga sezoni i ardhshëm dëshiron të vesh fanellën e Barcelonës./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy