Griezmann gëzon tifozët e Barcelonës pas triumfit në Europa League – Lajmi.net
Griezmann gëzon tifozët e Barcelonës pas triumfit në Europa League
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:18, 17 May 2018
Antoine Griezmann ka thënë se nuk është ende koha që të marrë një vendim për të ardhmen e tij te Atletico Madrid.

Antoine Griezmann nuk e ka konfirmuar qëndrimin në Atletico Madrid edhe për sezonin e ri.

Sulmuesi francez ka thënë se nuk është ende koha që të marrë një vendim për të ardhmen e tij.

“Nuk është momenti për të folur për të ardhmen e tij”, deklaroi Griezmann pas fitores ndaj Olympique Marseille në finalen e Europa League, përcjell “lajmi.net”.

Griezmann spekulohet me transferim te Barcelona. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO