Griezmann – Barcelona, lajmi i fundit nga “Mundo Deportivo” – Lajmi.net
Griezmann – Barcelona, lajmi i fundit nga “Mundo Deportivo”
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 7:35, 15 November 2017
Antoine Griezmann është shndërruar në objektiv të madh të rivalit nga La Liga.

Antoine Griezmann është afër transferimit te Barcelona.

E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” shkruan se sulmuesi i Atletico Madridit është gjithnjë e më pranë kalimit në Camp Nou.

Griezmann është shndërruar në objektiv të madh të rivalit nga La Liga, përcjell “lajmi.net”.

Dhe, gazeta sportive katalane beson se Griezmann do të nënshkruajë me Barcelonën pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper