Griezmann arrin marrëveshje me Barcelonën – Lajmi.net
Griezmann arrin marrëveshje me Barcelonën
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:19, 13 March 2018
Antoine Griezmann është objektiv i madh i Barcelonës për sezonin e ri,

Antoine Griezmann ka arritur marrëveshje me Barcelonën.

“Le 10 Sport” nga Franca raporton se sulmuesi i Atletico Madridit ka arritur marrëveshje me klubin katalan për transferim në Camp Nou, pas përfundimit të këtij sezoni.

Griezmann është objektiv i madh i Barcelonës për sezonin e ri, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, tashmë kanë filluar të qarkullojnë lajme se ai është gjithnjë e më afër transferimit te rivali nga La Liga, gjatë afatit kalimtar të verës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO