Greqi – Kroaci, ky është rezultati i pjesës së parë – Lajmi.net
Greqi – Kroaci, ky është rezultati i pjesës së parë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 21:34, 12 November 2017
Ka përfunduar pa gola (0-0) pjesa e parë e ndeshjes mes Greqisë dhe Kroacisë.

Ndeshjen që po zhvillohet në Piraeus, ka përfunduar 0-0 pas pjesës së parë.

Kujtojmë se Kroacia ka epërsi nga ndeshja e parë me rezultat 4:1.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan