Grekët si serbët, vazhdojnë të “ëndërrojnë” për Kosovën (VIDEO) – Lajmi.net
Grekët si serbët, vazhdojnë të “ëndërrojnë” për Kosovën (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 18:28, 25 March 2017
Derisa Kosova është pranuar pothuajse në të gjitha organizatat ndërkombëtare si shtet i pavarur, ku po merr pjesë edhe për herë të parë në kualifikueset për Kampionatin Botëror në futboll, tifozët grek dhe serb vazhdojnë t’i ushqejnë ëndrrat e tyre propagandistike.

Në ndeshjen e ‘Euroleague’ mes Oliympiacosit dhe Real Madridit, tifozët vendas kanë hapur një baner ku shkruhej se “Kosova është Serbi”, përcjell lajmi.net.

ta e shpalosën banerin gjatë ndeshjes dhe në kor thërrisnin: “Kosova është Serbi”./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master