Gratë zbulojnë tabunë e tyre seksuale më të preferuaren – sa nga këto lëvizje të çuditshme keni provuar? – Lajmi.net
Gratë zbulojnë tabunë e tyre seksuale më të preferuaren – sa nga këto lëvizje të çuditshme keni provuar?
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 22:02, 5 February 2018
Femrat zbuluan se çfarë i bënë ata të ndjehen të nxehta nën jorgan.

Shumë femra, pothajse nga e gjithë bota kanë treguar për Reddit dëshirën e tyre seksuale më të madhe, që ato të ndihen shumë bukur në shtrat me një mashkull, transmeton lajmi.net.

Disa nga dëshirat e tyre janë të bukura, por të njejtën nuk mund t’a themi edhe për dëshirën e tyre të parë, dëshirë e cila meshkujve edhe mund të mos iu pelqejë, sepse ato duan që edhe ato të marrin rolin e mashkullit dhe atë në kuptimin e plotë të fjalës në të gjitha aspektët.

Këtu i keni të gjitha dëshirat që femrat i duan në shtrat:

1. Pegging (Femra në rolin e mashkullit)

2. Seks pranë një çifti tjetër

3. Seks publik

4. Shuplaka në fytyrën e saj

5. Kapja e fytyt të saj

6. Gudulisje

7. Duke u quajtur emra të nënçmuar

8. Veshje gome

9. Djali të jetë dominues përmes poshtërimit

10. Ekzistencializmi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO