Gratë vazhdojnë të rrahën në Kosovë – Lajmi.net
Gratë vazhdojnë të rrahën në Kosovë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 10:29, 19 May 2017
Çdo ditë Policia e Kosvës po merr informata për dhunë fizike ndajë grave. Dy raste të dhunës ndajë grave janë regjistruar dje.

Policia ka njoftuar se ne Dragash, është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi i njëjti  pas një mosmarrëveshje e ka  sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Si pasojë e sulmit gruaja ka pësuar lëndime të lehta trupore. I dyshuari me urdhër të prokurorit dërgohet në  mbajtje.

Ndërsa, në Mitrovicë, një grua ka raportuar se për arsye  te pa njohura është sulmuar fizikisht nga një burrë cilin ishte duke bashkëjetuar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels