Granit Xhaka me bashkëshorten sjellin imazhe nga pushimet – Lajmi.net
Granit Xhaka me bashkëshorten sjellin imazhe nga pushimet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:20, 17 May 2018
Futbollisti Granit Xhaka ka lënë pas angazhimet dhe bashkë me Leonitën kanë filluar pushimet.

Në rrjete sociale, çifti kohë pas kohe po sjellin imazhe të reja, në të cilat tregojnë se po kalojnë kohë të mrekullueshme, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ishte Leonita ajo e cila ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet përkrah bashkëshortit.

Që të dy dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe po kalonin kohë të mira bashkë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO